Нарешті усі націоналісти об’єдналися в єдину потужну силу!

Націоналісти об’єднались напередодні виборів, щоб єдиною потужною силою йти до парламенту й протистояти проросійському реваншу, досягти миру на умовах України та захистити країну від небезпеки втрати державності. До об’єднаних сил українських націоналістів входять такі організації: Національний Корпус, ВО «Свобода», «Правий сектор», ОУН, КУН.

Ми беремо участь у позачергових парламентських виборах єдиним націоналістичним блоком і продовжимо подальше єднання патріотичних сил країни. Координаційний центр об’єднавчого процесу очолить Андрій Білецький.

До першої п’ятірки виборчого списку об’єднаних націоналістів увійшли: лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок, очільник “Національного Корпусу” Андрій Білецький, командир Української Добровольчої Армії Дмитро Ярош, провідник “Правого Сектору” Андрій Тарасенко, керівник Секретаріату ВО “Свобода”, віце-спікер Верховної Ради України VII скликання Руслан Кошулинський.

Чим відрізняється наша політична сила від інших? Ми єдині сповідуємо ідеологію українського націоналізму. У нас є програма, яка базується на ідеях національної єдності та соціальної справедливості, традиційних цінностях на інноваційних поглядах, і якої ми чітко дотримуємося. А всі інші партії – це тимчасові бізнес-проекти, створені для заробляння коштів на українцях через голосування за лобістські законопроекти у Верховній Раді.

“Ця Рада як ніколи потребує людей, які зможуть жорстко протидіяти п’ятій колоні. Якщо треба – не дуже дипломатичними шляхами, але максимально ефективними. Разом ми спроможні побудувати нову Україну – державу національної єдності і соціальної справедливості, здатну вирватися зі списку країн “третього світу” і постати в ряду передових націй планети”, – перший командир полку «Азов», ініціатор історичного об’єднання українських націоналістів Андрій Білецький.

Спроби реваншу неодмінно будуть наштовхуватись на спротив об’єднаних сил патріотів та націоналістів. Ми згуртувалися саме для того, щоб відстояти інтереси українського народу та захистити країну від зовнішнього ворога та його посіпак в Україні. Сильна націоналістична фракція у парламенті не дасть знищити Україну та капітулювати перед ворогом! Для цього у нас є сила і воля. Ми закликаємо всіх українців приєднуватися до нашої боротьби.

Будуть націоналісти – буде Україна!