Об’єднані націоналісти закликали арештувати Медведчука за державну зраду та закрити «Ньюзван»

Сьогодні об’єднані націоналісти пікетували Офіс президента Зеленського, вимагаючи арешту Віктора Медведчука та скликання РНБО через спробу організації телемосту між телеканалами «Ньюзван» та «Россия24».

Керівництво «Ньюзван» скасувало телеміст через анонсовані націоналістами масові акції протесту. Однак, за словами, одного з лідерів об’єднаних націоналістів ВО «Свобода» Андрія Білецького, відміна ефіру не вирішує проблему з тим, що український медіапростір скуповують кремлівські агенти, зокрема, Віктор Медведчук.

Білецький наголосив, що Медведчуком мають зайнятись відповідні правоохоронні органи і покарати за державну зраду, а телеканал «Ньюзван» має бути закритий за антиукраїнську пропаганду за ініціативи РНБО.

«Ми повинні вимагати від РНБО збиратися і вирішувати питання про закриття «Ньюзвану». Для цього є всі підстави і для цього є рішення Верховної Ради. Друге, що ми вимагаємо і повинні досягти – це арешт і посадка Медведчука. Він є прямою п’ятою колоною і агентом. Якщо ми тримаємо в слідчих ізоляторах рядових бойовиків, які воювали проти України, то хіба ми не повинні заарештувати головну людину, яка очолює російську резидентуру тут?», – заявив він.